Jak zakładać koszulę regular?

Aby mężczyzna był stylowy, musi mieć dostęp do najnowszych stylów, ponieważ moda ciągle się zmienia. Koszule męskie są przeznaczone nie tylko do pracy i zabawy, ale również wymagają, aby wyglądały dobrze w każdej sytuacji. Istnieje wiele różnych typów koszul męskich, które mogą sprawić, że wyróżnisz się spośród rówieśników dzięki swoim unikalnym wzorom lub nadrukom, a także gamie kolorów dostępnych dla wszystkich gustów.

Jak nosić koszulę regular?

Koszula powinna być zapięta na całej długości. Guziki kołnierzyka znajdują się na górze koszuli, a nie z przodu, jak w przypadku koszuli wizytowej, więc nie trzeba jej wpinać w spodnie lub spódnicę. Ten typ męskiej koszuli o regularnym kroju będzie często pasował do marynarki z kołnierzykiem bez rozpinania zbyt dużej części garderoby, ale może również działać z tylko jedną warstwą pod spodem, jeśli szukasz czegoś bardziej swobodnego.

koszule regular

Jakie fasony koszul regular są najmodniejsze w tym sezonie?

Wielu osobom trudno jest podjąć decyzję o tym, jakie fasony koszul męskich nosić. Zależy to w dużej mierze od osobistego gustu i preferencji, ale jest obecnie parę wyróżników popularności.

Trzy ulubione style koszul:

  • Wzorzyste kolory
  • Lekka koszula, którą łatwo prasować
  • Klasyczna biała, która jest bardzo elegancka