FALZAR - KLASYCZNY TREND W MODZIE MĘSKIEJ

FALZAR to Firma rodzinna, która od roku 1996, dynamicznie rozwija swoją działalność w strefie odzieży męskiej a w raz z nią coraz większe grono zadowolonych klientów.

 

Oferujemy szeroki wybór koszul, spodni, kurtek.

 

Kolekcje, które prezentujemy staramy się stworzyć z największą starannością dbając o jakość materiałów oraz dostępną cen. Spełniamy oczekiwania naszych klientów (mężczyzn) skłonnych do nowoczesnych fasonów jak i również lubiących klasyczny trend. Kładąc największy nacisk na KOSZULE, które stanowią podstawę męskiej kolekcji.

 

Nasz Team tworzą ludzie, którzy nieustannie troszczą się o terminową realizację zleceń, sprawne rozpatrywanie zwrotów i reklamacji oraz Obsługę Klienta na Najwyższym Poziomie.

 

Dzięki naszej pracy nieustannie poszerzamy grupę naszych stałych klientów.

 

Zapraszamy do zakupów!

Zespół Falzar

 

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności