Jak nosić klasyczne spodnie długie męskie?

Redakcja

14 grudnia, 2023

Długie spodnie męskie mogą być wykorzystane przy praktycznie każdej stylizacji. Od eleganckich spodni połączonych z marynarką, do luźnych spodni codziennych.

Spodnie długie męskie na wesele

Najlepszym wyborem na ślub zawsze będzie garnitur. Jeśli zdecydujesz się na długie spodnie do niego, ich kolor będzie zależał od rodzaju imprezy. Czarne lub granatowe są świetną opcją, ponieważ pasują do wielu strojów i zawsze wyglądają dobrze, gdy są ze sobą połączone (upewnij się tylko, że góra, którą zamierzasz założyć wygląda ładnie w kontraście).

Spodnie długie męskie na co dzień

Długie spodnie casualowe to podstawa garderoby każdego mężczyzny. Ponieważ spodnie casual są najpopularniejszym stylem w modzie męskiej, nie ma lepszego momentu, aby zainwestować w te uniwersalne elementy, które wyglądają świetnie niemal ze wszystkim i można je ubierać na każdą okazję. Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniego rozmiaru. Możesz wybrać rozmiar regularny lub wysoki, w zależności od swojego wzrostu i wagi, a także stylu, który chcesz osiągnąć – proste nogawki, spodnie boot-cut lub skinny jeans (jeśli są połączone z workowatą górą). Dla tych, którzy chcą podwinąć mankiety spodni, gdy znajdą się w pobliżu obuwia, które nie ma elastycznego paska w talii, takiego jak buty, szorty cargo lub joggersy, ta opcja również jest dostępna!

Polecane: