Jak zakładać koszulę regular?

Redakcja

15 grudnia, 2023

Aby mężczyzna był stylowy, musi mieć dostęp do najnowszych stylów, ponieważ moda ciągle się zmienia. Koszule męskie są przeznaczone nie tylko do pracy i zabawy, ale również wymagają, aby wyglądały dobrze w każdej sytuacji. Istnieje wiele różnych typów koszul męskich, które mogą sprawić, że wyróżnisz się spośród rówieśników dzięki swoim unikalnym wzorom lub nadrukom, a także gamie kolorów dostępnych dla wszystkich gustów.

Jak nosić koszulę regular?

Koszula powinna być zapięta na całej długości. Guziki kołnierzyka znajdują się na górze koszuli, a nie z przodu, jak w przypadku koszuli wizytowej, więc nie trzeba jej wpinać w spodnie lub spódnicę. Ten typ męskiej koszuli o regularnym kroju będzie często pasował do marynarki z kołnierzykiem bez rozpinania zbyt dużej części garderoby, ale może również działać z tylko jedną warstwą pod spodem, jeśli szukasz czegoś bardziej swobodnego.

Jakie fasony koszul regular są najmodniejsze w tym sezonie?

Wielu osobom trudno jest podjąć decyzję o tym, jakie fasony koszul męskich nosić. Zależy to w dużej mierze od osobistego gustu i preferencji, ale jest obecnie parę wyróżników popularności. Trzy ulubione style koszul:

  • Wzorzyste kolory
  • Lekka koszula, którą łatwo prasować
  • Klasyczna biała, która jest bardzo elegancka

Polecane: